مسئولیت اجتماعی
اکوسیستم استارت آپی

طرح توانمند سازی جامع محلی بر بستر فناوری اطلاعات
سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای توانمند سازی جامع محلی بر بستر فناوری اطلاعات اقدام به برگزاری سلسه رویدادهای کارآفرینی در استان های مختلف کشور کرده است و بندر چابهار بعنوان پایلوت برای این رویداد در نظر گرفته شده است .
رقابت بین منتخبین رویدادهای کار آفرینی دانش آموزی تهران برگزار می شود
منتخبین رویدادهای کارآفرینی دانش آموزی تهران و شهرستان های تهران در حاشیه مراسم رویداد دختران در ict به رقابت می پردازند
رویداد سه روزه کارآفرینی و برنامه نویسی در حوزه ict به کار خود خاتمه داد
مراسم اختتامیه رویداد کارآفرینی و برنامه نویسی در حوزه فناوری اطلاعات ویژه دانش آموزان که به همت سازمان فناوری اطلاعات ایران به مدت سه روز در سالن همایش شهید قندی برگزار شد ، با معرفی برترین های دانش آموزی برگزار شد
امضای تفاهم نامه طرح توسعه نگرش‌های کارآفرینی و برنامه‌نویسی در حوزه فناوری اطلاعات ویژه دانش آموزان
تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان فناوری اطلاعات ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت آموزش‌وپرورش با عنوان «طرح توسعه نگرش‌های کارآفرینی و برنامه‌نویسی در حوزه فناوری اطلاعات ویژه دانش آموزان در سراسر کشور» امضا شد.
رویداد کارآفرینی دانش‌آموزی تینو تک با هدف توانمند سازی دختران جوان برگزار شد
در راستای استفاده از ظرفیت‌هایICT برای توانمندسازی دختران ، رویداد کارآفرینی دانش‌آموزی تینو تک ویژه دانش آموزان خلاق مقطع متوسطه در دبیرستان دخترانه اسلامشهر برگزار شد.
کارگاه آموزشی بررسی ظرفیت های ICT در راستای عدالت آموزشی برگزار شد
سازمان فناوری اطلاعات با مشارکت دواطلبانه افراد فعال در زمینه فناوری اطلاعات، کارآفرینان موفق، آموزش و پرورش و سازمان نظام صنفی و شهرداری تهران این سری رویدادها را با هدف چشم‌اندازسازی کارآفرینی برای دختران دبیرستانی برگزار کرد.
رویداد دختران در ICT مبتنی بر الگوی اسلامی – ایرانی آغاز به کار کرد
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توجه به نسل جوان به ویژه دختران را ضروری دانست و گفت : فناوری اطلاعات ابزاری برای توسعه و مشارکت بیشتر دختران در حوزه اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی در کشور است .
از ایده های برتر دانش آموزی در حوزه کارآفرینی تقدیر بعمل آمد
در ادامه مراسم روز دختران در ICT از سه ایده برتر دانش آموزی در حوزه کارآفرینی تقدیر به عمل آمد .
رویداد دختران در ICT برگزار می‌شود
به همت سازمان فناوری اطلاعات ایران ،رویداد دختران در ICT با شعار افق‌ها را توسعه و نگرش‌ها را تغییر دهید ، پنجم اردیبهشت‌ماه سال جاری درمجموعه باغ کتاب تهران برگزار می‌شود .
دومین مدرسه زمستانی فناوری اطلاعات با رویکرد برنامه نویسی پروژه محور آغاز به کار کرد
دومین مدرسه زمستانی فناوری اطلاعات ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه (پسرانه) با هدف آماده سازی دانش آموزان برای ورود به بازار کسب و کار در موزه ارتباطات آغاز به کار کرد.
دومین مدرسه زمستانی فناوری اطلاعات با رویکرد برنامه نویسی پروژه محور آغاز به کار کرد
دومین مدرسه زمستانی فناوری اطلاعات ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه (پسرانه) با هدف آماده سازی دانش آموزان برای ورود به بازار کسب و کار در موزه ارتباطات آغاز به کار کرد.
آمادگی سازمان فناوری اطلاعات برای آموزش 5 تا 7 هزار معلم کارآفرینی در تابستان آینده
مشاور رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حوزه توانمندسازی اجتماعی گفت:آمادگی همکاری با آموزش و پرورش را برای تربیت نیروی انسانی و دبیر متخصص در حوزه فناوری اطلاعات را داریم .
ارسال درخواست همکاری