مسئولیت اجتماعی
اکوسیستم استارت آپی

پویش درس در خانه با هدف تقدیر از معلم ها طراحی و اجرا شد

پویش درس در خانه با هدف تقدیر از معلم ها طراحی و اجرا شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران ؛در راستای همکاری های مستمر این سازمان با وزارت آموزش و پرورش،  پویش درس در خانه با هدف شناسایی معلم های توانمند در تولید محتوای خلاقانه و استاندارد و تقدیر و تشکر از زحمات معلم ها طراحی و اجرا شد.
به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مدارس حجم عظیمی از محتواهای خلاقانه و استاندارد توسط معلم ها تولید شد از طرفی یکی از مهمترین معضلات بازار کسب و کار آموزش آنلاین عدم  وجود محتوای مناسب در کشور است و تهدید شیوع کرونا و تعطیلی مدارس فرصت مناسبی برای جذب پتانسیل معلم ها و استفاره از محتوای استاندارد در راستای گسترش آموزش از راه دور است.
معلم های عزیز برای  پیوستن به پویش درس در خانه می توانند در سایت آپارات ثبت نام کنند و محتوای آموزشی خود را با رعایت چهار هشتگ # درس خانه، # موضوع درسی، # پایه تحصیلی، # مبحث درسی در سایت آپارات بار گذاری نمایند.
تمامی آثار در دو مرحله کمی و کیفی مورد داوری قرار می گیرد و در مرحله اول محتواها از نظر تعداد و میزان بازدید بررسی می شوند و در مرحله کیفی از نظر میزان تاثیر گذاری ارزیابی و امتیاز دهی می شوند و به منتخبین آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

ارسال درخواست همکاری