مسئولیت اجتماعی
اکوسیستم استارت آپی

طرح آموزش کودکان با استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات
طرح آموزش کودکان با استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات
ملی, ملی | تا
40 ٪

کودکان بزرگترین ثروت هر کشور محسوب می شوند و تردیدی وجود ندارد که سرمایه گذاری در راه رفاه و تعلیم و تربیت آنان از سرمایه گذاری در هر موضوع دیگری برای آینده کشور سودمندتر است.

متأسفانه یکی از بزرگ‌ترین کمبودهای نظام آموزشی کشور، عدم تدریس و فراگیری مهارت‌هایی است که می‌توانند نقش مؤثری در زندگی و آینده فرزندانمان داشته باشد. مهارت‌هایی همچون مهارتهای آموزشی در چهار حوزه کارآفرینی، برنامه نویسی، بازی های رایانه ای و ساخت پویا نمایی (انیمیشن) .مهارت‌هایی که به شدت کمبود آن‌ها در نظام آموزشی ما احساس می‌گردد .آموزش این مهارت‌ها به کودکان و نوجوانان می‌تواند قابلیت فرزندانمان را چندین برابر کند. به‌گونه‌ای که آن‌ها بتوانند در آینده تحصیلی، شغلی و زندگی شخصی خود بتوانند بهترین انتخاب و عملکرد را داشته باشند.کودکان و نوجوانانی که این مهارت‌ها را آموخته باشند در آینده می‌توانند نسبت به دیگر افراد هم سن و سال خود بیشتر موفق و پیشرفت کنند. زیرا آن‌ها توانسته‌اند خودباوری و اعتمادبه‌نفس لازم را در دوران کودکی کسب کنند و در خود نهادینه کنند.

 

ما در سازمان فناوری اطلاعات (ITO) معتقد هستیم که آموزش مفاهیم کارآفرینی و فناوری اطلاعات به کودکان نه تنها می تواند به فرزندان جامعه برای رسیدن به آرزوهایشان و پیدا کردن فرصت های شغلی مناسب در آینده کمک کند، بلکه می تواند پیش شرط توسعه اقتصادی بلند مدت و پایدار کشور نیز باشد. 

لذا سازمان فناوری اطلاعات قصد دارد با استفاده از تمامی ظرفیت های فرهنگی، بومی، ملی و همیاری والدین، مدارس، اکوسیستم استارتاپی با استفاده از ابزار­های فناوری اطلاعات، آینده شغلی کودکان و نوجوانان را تضمین نماید. ما اعتقاد داریم می توان استعدادها و توانمندی های کودکان را شناخت، رفتارهایشان را بررسی کرد و با آموزش های تخصصی این مهارت‌ها را به زبان کودکان و نوجوانان درآورده و با تلفیق کردن بازی، این آموزش‌ها را در نوجوانان نهادینه کنیم.

نیازمندی های پروژه
 ارائه خدمات مشاوره ای برای طرح ها

شاخص‌های عملکردی پروژه
هنوز هیچ شاخصی افزوده نشده است
همکاران ما در انجام پروژه
پروژه‌های مرتبط
ارسال درخواست همکاری
ارسال درخواست همکاری